DOLAR
3,2540 % -0,1258

Kenan İmirzalıoğlu Bir Türlü Partner Beğenmiyor!

Kenan İmirzalıoğlu Bir Türlü Partner Beğenmiyor!

Televizyon ve sinemanın aranan isimlerinden Kenan İmirzalıoğlu, yeni sinema filmi için bir türlü partner beğenmiyor.

 Türkiye’nin en gözde oyuncularından biri olan Kenan İmirzalıoğlu, Peyami Safa’nın 60’lı yıllarda yazdığı romanın kahramanı olan Cingöz Recai’yi canlandıracağı sinema filminin hazırlıklarına devam ediyor.

Geçmiş yıllarda rahmetli oyuncu Ayhan Işık’ın canlandırdığı Cingöz Recai karakterine yeni hayat verecek isim olan Kenan İmirzalıoğlu, yapımcıları oldukça zorluyor. Gelen bilgilere göre, ünlü oyuncu bir türlü rol arkadaşı konusunda karar veremiyor.

12 Kadın Oyuncunun Hiçbirini İstemedi

Kenan İmirzalıoğlu’na filmde eşlik edecek kadın başrol oyuncusunun aramaları hala devam ederken, ünlü oyuncunun bu güne kadar kendisine gösterilen 12 kadın oyuncudan hiçbirini beğenmediği öğrenildi.

İmirzalıoğlu, kendisine partner olarak düşünülen 39 yaşındaki başarılı oyuncu Songül Öden’i yaşlı bulduğu için istemezken, bu yaz dünya evine girdiği eşi Sinem Kobal önerisine ise başka bir projede birlikte oynayabilecekleri ancak bu filmde kabul etmeyeceği şeklinde yanıt verdiği ifade edildi.

Yakışıklı oyuncunun eşi Sinem Kobal’da dahil kendisine önerilen hiçbir kadın oyuncuyu beğenmemesi yapımcıları oldukça zorlarken, Cingöz Recai filminde Kenan İmirzalıoğlu ile partner olarak seçilecek kadın oyuncunun kim olacağı ise merak konusu oldu.

Cingöz Recai Nasıl Bir Karakter

Kenan İmirzalıoğlu’nun oldukça titizlendiği Cingöz Recai rolü, Peyami Safa’nın Arsen Lüpen’den esinlenerek yarattığı bir kahraman olarak biliniyor. Oldukça yakışıklı, kibar, cömert ve cesur olan, aynı zamanda kurnazlığı ve serseriliği ile bilinen Cingöz Recai, haksız yollarla servet kazananların paralarını çalarak muhtaç olanlara dağıtıyor. 

Facebook ile Yorum Yap

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, halklara ve inançlara saldıran, nefret suçu ve cinsiyetçi söylemler içeren, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Editörün Seçtikleri

Arşivde Ara

Puan Durumu