DOLAR
3,2540 % -0,1258

Canan Karatay Yaptığıyla Herkesi Şok Etti!

Canan Karatay Yaptığıyla Herkesi Şok Etti!

Anlattıklarıyla tüm bildiklerimizi yerle bir eden Canan Karatay, Bursa'Da gittiği bir zeytinyağı imalathanesinde yaptığıyla herkesi şaşırttı.

Son yılların en çok konuşulan isimlerinden birisi kuşkusuz Canan Karatay. Sağlık için anlattığı bilgilerle tüm bildiklerimizi boşa çıkaran ve beslenme alışkanlığını baştan aşağı değiştiren Canan Karatay, Bursa’nın Gemlik ilçesinde bulunan bir zeytinyağı imalathanesini ziyaret etti.

Ziyareti sırasında yeni sıkılan zeytinyağının yanına giden Karatay, herkesi şaşırtan bir hareket yaptı. Ünlü isim, eline aldığı bardağa zeytinyağından doldurduktan sonra içmeye başladı. Karatay’ın bu hareketi yanındakileri şaşırtırken, kendisine uzatılan peçeteyi kabul etmeyen Karatay, elindeki zeytinyağını cildini güzelleştirmek için yüzüne sürmeyi tercih etti.

Zeytinyağını Bardağa Doldurup İçti

Prof. Dr. Canan Karatay, Gemlik Belediyesi tarafından düzenlenen Uluslararası Zeytin Festivali’nin konuğu oldu. Programa katılan Karatay, ardından bölgede bulunan bir zeytinyağı imalathanesini ziyaret etti.

Zeytinyağının tüm aşamalarını ayrıntısı ile anlatan Canan Karatay, dünyadaki en sağlıklı içeceğin zeytinyağı olduğunu söylerken, eline aldığı bardağı zeytinyağı ile doldurarak içmeye başladı. Canan Karatay’ın zeytinyağı içtiğini görenler hayretler içinde kalırken, Karatay kendisine ağzını silmesi için uzatılan peçeteyi de reddettiği görüldü.

Canan Karatay kendisine uzatılan peçeteyi almazken, zeytinyağının başlı başına şifa kaynağı olduğunu söylediği ve elini peçeteye silmek yerine yüzüne sürerek cildini de gençleştireceğini belirttiği öğrenildi.

Hakiki zeytinyağını anlamanın da çok kolay olduğunu belirten Karatay, içilen zeytinyağının boğazı yakması halinde gerçek olduğunun anlaşılabileceğini sözlerine ekledi.  

Facebook ile Yorum Yap

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, halklara ve inançlara saldıran, nefret suçu ve cinsiyetçi söylemler içeren, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Editörün Seçtikleri

Arşivde Ara

Puan Durumu