DOLAR
3,2540 % -0,1258

Ali Koç Fenerbahçe Başkan Adaylığını Açıkladı

Ali Koç Fenerbahçe Başkan Adaylığını Açıkladı

Aziz Yıldırım'ın görev süresinin bitimine az bir süre kala Ali Koç'tan başkan adaylığı açıklaması geldi.

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım’ın görev süresi 2018 yılı Mayıs ayında doluyor. Sürenin dolmasına az bir zaman kala herkesin aklında başkanlığa aday olacak isimler dolanmaya başladı. Bugün Ali Koç’tan gelen bir açıklama ise yeni başkanın kim olacağı konusunda bilgi sahibi olmamıza yardımcı oldu.

Ali Koç’un Fenerbahçe Kulüp Başkanı adaylığı bir süredir dedikodu olarak konuşuluyordu. Herkes resmi açıklama yapmasını beklerken, başkanlık açıklaması Fenerbahçe – Konyaspor maçının ardından bizzat Ali Koç’tan geldi.

Ali Koç Başkan Adaylığını Açıkladı

Ali Koç, düzenlediği basın toplantısında Fenerbahçe Kulüp Başkanlığı’na adaylığını açıklarken, Koç’un bu açıklaması bir anda spor dünyasına bomba gibi düştü. Ali Koç adaylık açıklamasını yaparken, adaylığı geçen sene Mayıs ayında düşündüğünü ancak tam yakın zamanda abisini kaybettiğini belitti.

Fenerbahçe başkanlığına 2018 Mayıs ayında aday olacağını söyleyen Ali Koç, şansını en azından bir kere de olsa denemek istediğini söyledi. Kulübün her zaman her koşulda yanında oluğunu ve asla gereksiz yere gündem oluşturmaktan yana olmadığını belirten Koç, sezonun yeni başladığını ve şu an önemli olanın dört kolla takıma sarılmak olduğunu sözlerine ekledi.

Kongre olacak zamana yönetimin karar vereceğini belirten Ali Koç, 2018 Mayıs ayında zaten bir kongre olduğunu ve bu zamanı beklemekten dolayı memnun olacağını söylerken, açıklamalarının asla takıma zarar verecek bir konuma getirilmemesi için birlik çağrısında bulundu.

Facebook ile Yorum Yap

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, halklara ve inançlara saldıran, nefret suçu ve cinsiyetçi söylemler içeren, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Editörün Seçtikleri

Arşivde Ara

Puan Durumu