DOLAR
3,2540 % -0,1258

Nur Yerlitaş'tan Hayranlarını Üzecek Haber!

Nur Yerlitaş'tan Hayranlarını Üzecek Haber!

Moda denince akla ilk gelen isim olan Nur Yerlitaş'tan hastalığı sonrasında hayranlarını üzecek bir haber geldi.

Bir süre önce göğüslerini küçültmek için bir hastaneye giden ancak operasyon öncesinde yapılan tetkiklerde meme kanseri olduğun öğrenen Nur Yerlitaş, apar topar ameliyata alınmıştı. Göğsünde kitle tespit edilen ve yapılan biyopside meme kanserinin başlangıç evresinde olduğu ifade edilen Nur Yerlitaş ameliyatın ardından kısa bir sürede toparlanarak taburcu edilmişti.

Geçirdiği ameliyatın ardından kısa bir sürede hastaneden taburcu edilen ünlü modacı istirahat için evi yerine Taksim’de bir oteli tercih etti. hastane çıkışında otele yerleşen ünlü ismin bu tercihinde kalabalık içine girmek istememesinin neden oluğu öğrenildi.

Evi Kalabalık Olur Diye Otele Yerleşmiş

Ameliyat sonrası toparlanma sürecinde olan Nur Yerlitaş, evinde dinlenemeyeceğini çünkü çok kalabalık olacağını söyleyerek Taksim’de bir otele yerleşme kararı aldı. Otelde istirahate başlayan ünlü modacı, hasa yatağından çektirdiği bir fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaşarak hastalığı döneminde kendisini hiç bırakmayan dostlarına teşekkür etti.

Televizyon Kariyerini Sonlandırdı

Nur Yerlitaş cephesinden gelen yeni haber ise hayranlarını oldukça üzdü. Uzun bir süredir televizyonda yayınlanan İşte Benim Stilim isimli moda programının jüri üyesi olan Nur Yerlitaş, artık televizyona çıkmayacağını ve bu yöndeki kariyerini sonlandırdığını söyledi.

Ailesinin çok fazla çalışmasından dolayı rahatsız olduğunu ve kendisini daha fazla yormak istemediğini belirten Nur Yerlitaş, bundan sonra televizyon ekranlarında kendisini göremeyecekleri haberini hayranlarıyla paylaştı. 

Facebook ile Yorum Yap

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, halklara ve inançlara saldıran, nefret suçu ve cinsiyetçi söylemler içeren, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Editörün Seçtikleri

Arşivde Ara

Puan Durumu