DOLAR
3,2540 % -0,1258

Buse Narcı - Harun Tan Aşk mı Yaşıyor?

Buse Narcı - Harun Tan Aşk mı Yaşıyor?

Özcan Deniz'in uzun süre birlikte olduğu sevgilisi Buse Narcı ve Ebru Şallı'nın eski kocası Harun Tan hakkında çıkan iddialar magazin gündemine oturdu

Magazin gündeminin son bombası Buse Narcı – Harun Tan aşkı ile ilgili oldu. Özcan Deniz ile uzun bir süre büyük aşk yaşayan ve aralarındaki 21 yaş fark yüzünden sürekli gündemde kalan buse Narcı ile Ebru Şallı’nın eski eşi ve iki oğlunun babası Harun Tan hakkında aşk dedikoduları iyice yayılmaya başladı.

Kısa sürede gündeme oturan aşk iddiasının ardından Kanal D ekranlarında yayınlanan Renkli Sayfalar programına mesaj atan Buse Narcı, Harun Tan’ı tanımadığını ve hiç görmediğini söylerken, haklarında çıkan aşk dedikodularının gerçek olmadığını söyledi.

Sosyal Medyadan Birbirlerini Takip Ediyorlarmış

Gelen iddialara göre Buse Narcı, bir süredir Harun Tan’ı sosyal medya hesabından takibe almış. Kendisini takibe alan Narcı’yı fark eden Harun Tan ise aynı şekilde karşılık vermiş. Çiftin birbirlerini takip etmedikleri ancak karşılıklı olarak tüm fotoğraflarını beğendikleri de gelen bilgiler arasında.

Yaşantısının büyük bölümünü yurt dışında kayak yaparak geçiren Harun Tan’ın zaman zaman Türkiye’ye geldiği ve iki ismin Cihangir’de gizlice buluştukları da konuşuluyor. Tan’ın en son küçük oğlu Pars’ın doğum günü için 15 gün önce Türkiye’ye geldiği ve bu sırada Buse Narcı ile de gizlice görüştükleri iddia edildi.

Buse Narcı’nın 23 yaşında, Harun Tan’ın ise 51 yaşında olması iki ismin aralarındaki yaş farkının tıpkı Özcan Deniz aşkındaki gibi konuşulacağını gösteriyor. 

Facebook ile Yorum Yap

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, halklara ve inançlara saldıran, nefret suçu ve cinsiyetçi söylemler içeren, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Editörün Seçtikleri

Arşivde Ara

Puan Durumu