DOLAR
3,2540 % -0,1258

İlyas Salman Psikolojik Tedavi Görmeye Başladı!

İlyas Salman Psikolojik Tedavi Görmeye Başladı!

Film çekimi için Aydın'a giden ünlü oyuncu burada gözaltına alınınca psikolojik yardım almak zorunda kaldı.

Ünlü oyuncu İlyas Salman "Trendeki Yolcu" isimli filminin çekimleri için Aydın'a gelmişti. Burada gözaltına alınan ünlü oyuncu bu durumun etkisinden kurtulamayınca psikolojik tedavi görmeye başladı.

İlyas Salman tanıtım yemeğinde olay çıkarıp gözaltına alınınca filmi ülke gündemine taşımak maksadı ile yapılan bilinçli bir reklam olarak görülse de olayın aslı oldukça fena. İlyas Salman gözaltına alınınca büyük korku yaşadığı ve hala da bu korkuyu yenemediği için önce Kuşadası'nda iki gün tedavi gördü. Fakat bu da yeterli gelmeyince setlerde yer almayarak İstanbul'a döndü ve burada psikolojik tedavisini sürdürmeye devam ediyor.

Neslihan Acar ile birlikte rol alan ünlü oyuncu filmin çekimlerine bir süredir katılamaz iken film çekimleri İlyas Salman'sız olarak devam ediyor. Film çekiminin ilk gününde yemeğe çıkmışlar ve burada çıkarttığı olaylar sebebi ile kabahatlar kanununa muhalefet ettiği gerekçesiyle tutuklanınca çekimlerde yer alamadı.

Ünlü oyuncu daha sonrasında da yaşadığı bu travmadan ötürü prikolojik destek almak zorunda kalınca filmin çekimlerine şimdilik İlyas Salman'sız devam edildi.

Tedavisi bittikten sonra ise ünlü oyuncunun sete döneceği ve çekimlerine tüm hızıyla devam edeceği açıklandı.

 

Facebook ile Yorum Yap

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, halklara ve inançlara saldıran, nefret suçu ve cinsiyetçi söylemler içeren, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Editörün Seçtikleri

Arşivde Ara

Puan Durumu