DOLAR
3,2540 % -0,1258

Kiralık Aşk 61. Bölümünde Şok Öpüşme Sahnesi!

Kiralık Aşk 61. Bölümünde Şok Öpüşme Sahnesi!

Cuma akşamlarının sevilen dizisi Kiralık Aşk son bölümü ile de izleyicilerini ekran karşısına geçirdi. Ama yeni bölüm fragmanı herkesi daha şaşırttı.

Her hafta giderek daha da dallanıp budaklanan aşk üçgeninde bu hafta daha karışık konular hakimdi. Diziye yeni bir soluk katan Pamir ve onun aşkı gün geçtikçe daha da gerçeğe dönüşmeye başladı.

Ömer ise her geçen gün Defne'ye daha çok yakınlaşmaya başladı ve Defne'de artık kendisini Ömer'in kollarına atmaya hazır gibi duruyor. Bölümün başında sürekli olarak Ömer'den kaçmaya çalışan Defne başına gelen kazadan sonra Ömer'le eskisi gibi olmaya başladı ve aşk yeniden yaşanacak gibi duruyor.

Bu bölüm Pamir açısından zor ve acımasızca geçse de Pamir Defne'nin kendisinin Kiralık Aşk olduğunu öğrenmemesi için elinden geleni yapıyor. Ama  Ömer Pamir'in yengesi ile yaptığı anlaşmayı Defne'ye söyleme konusunda baya kararlı. Fakat Defne'nin başına gelenler ve iş yoğunlukları hep ertelemelere sebebiyet veriyor. Peki bu ileriki bölümler için tehlikeli sorunlar olabilir mi?

Pamir'in iş hayatında da birtakım sıkıntılar başını bırakmıyor gibi. Pamir'in bu yoğunluğunu Ömer ise fırsata çevirip Defne ile yoğun bir yakınlaşma içinde.

İsmail ile Ayşegül arasındaki aşk ise de daha da karmaşık bir hal alıyor bu bölümde. Ayşegül'ün evli olduğunu ama sorunlu bir evlilik yaşadığını ve kendisini sevdiğini öğrenen İso bu bölümde hiç beklenmedik biriyle dertleşiyor.

Yeni bölümde ise bizlerin bir süredir beklediği ve istediği yeni bir aşk doğuyor. Bu süpriz öpüşme herkesi şok edecek. Yeni bölüm fragmanını sakın kaçırmayın.

Facebook ile Yorum Yap

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, halklara ve inançlara saldıran, nefret suçu ve cinsiyetçi söylemler içeren, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Editörün Seçtikleri

Arşivde Ara

Puan Durumu