DOLAR
3,2540 % -0,1258

Batman'daki Bir Okula Ses Bombası Atıldı!

Batman'daki Bir Okula Ses Bombası Atıldı!

Batman'da bulunan bir okula kimliği henüz belirlenememiş kişiler tarafından ses bombası atıldı.

Batman'ın Cumhuriyet Mahallesi'nde bulunan Cumhuriyet İlkokulu'nda kimliği belirlenemeyen kişiler tarafından ses bombası atıldı. Yapılan açıklamalara göre ses bombasını atan kişi ya da kişiler hakkında henüz bir bilgi sahibi olan yok. Okulun yakınlarında oturan ya da bulunan kişiler de herhangi bir şey görmemişler.

Ses bombasının okulda öğrenci yokken patlatılmış olması herkesi biraz olsun rahatlatmış olsa da olay esnasında ortaya çıkan ses çevre sakinlerini ve okul yöneticilerini fazlasıyla korkutmaya yetmiş.

Saldırı sonrası olay yerine çok sayıda polis ekipleri gelerek gerekli güvenlik önlemlerini alıp okulda derin incelemeler başlattı. Ses bombasından okulun çok fazla zarar görmemesi herkesi biraz olsun teskin etti. 

Saldırı sonrası olay yerine gelen İl Emniyet Müdürü M. Ali Akkaplan saldırı hakkında ayrıntılı bilgi aldı. Polisler şuan için saldırıyı düzenleyen kişi ya da kişilerin kimliklerini tespit etmek için çalışıyor.

Facebook ile Yorum Yap

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, halklara ve inançlara saldıran, nefret suçu ve cinsiyetçi söylemler içeren, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Editörün Seçtikleri

Arşivde Ara

Puan Durumu