DOLAR
3,2540 % -0,1258

Öğrencisine Şiddet Uygulayan Öğretmene Gözaltı!

Öğrencisine Şiddet Uygulayan Öğretmene Gözaltı!

İstanbul'da bir öğretmen öğrencisine şiddet uygularken diğer öğrencileri kameraya aldı ve öğretmen bu görüntülerden sonra gözaltına alındı.

İstanbul Ümraniye'de bir ilkokulda meydana gelen olayda öğretmeni öğrencisini tahtaya yazı yazdı diye azarlayıp tokat attı. Tüm bu korkunç anı ise sınıftaki bir başka öğrenci telefonuna kaydetti. Ortaya çıkan bu görüntülerden sonra sonra ilkokul öğretmeni T.K. hakkında idari ve adli soruşturmalar başlatıldı.

Hakkında yakalama emri çıkartılan öğretmen kendi evinde ve arkadaşlarının evlerinde arandı fakat bulunamadı. Ümraniye Emniyet Müdürlüğü öğretmeni hiçbir yerde bulamadı.

Aramalarda izine rastlanamayan öğretmen T.K. daha sonra kendi isteği ile Ümraniye Çocuk Çocuk Büro Amirliği'ne gelerek teslim oldu. Ardından gözaltına alınan öğretmen İstanbul Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube Müdürlüğü'ne sevk edildi.

Buradaki işlemlerin tamamlanmasının ardından öğretmenin adliyeye sevk edileceği verilen bilgiler arasında.

Facebook ile Yorum Yap

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, halklara ve inançlara saldıran, nefret suçu ve cinsiyetçi söylemler içeren, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Editörün Seçtikleri

Arşivde Ara

Puan Durumu