DOLAR
3,2540 % -0,1258

Samsung Galaxy S7 Modeli İle İlgili Açıklamada Bulundu!

Samsung Galaxy S7 Modeli İle İlgili Açıklamada Bulundu!

ABD'De yine patlama haberleri ile gündeme gelen Samsung Galaxy serisi telefonlardan S7 ve S7 Edge ile ilgili Samsung önemli açıklamalarda bulundu.

Samsung ABD'de S7 ve S7 Edge isimli telefonlarının patlama haberlerinin yayılmasının ardından önemli açıklamalarda bulundu. Firma yetkilileri bu konuda açık bir tavırla kendi suçlarının olmadığını ve tamamen kullanım hatasından kaynaklandığını dile getirdi.

Samsung Galaxy Note 7 isimli telefonları yüzünden büyük bir sıkıntı yaşamış ve hala da aynı sorunlarla boğuşuyor iken Galaxy S7 ve S7 Edge ile iligli de sıkıntı yaşamaya başladı. Zira Güney Kore devi Samsung'un kullanıcıları S7 ve S7 Edge'nin de patlama ihtimalini düşündüklerinden dolayı bu modelleri tercih etme konusunda endişe yaşıyorlar. 

Yaşanan talihsiz olaylardan ötürü birçok kullanıcının firmaya olan güveni sarsıntıya uğradı ve ellerindeki telefonların bile aniden patlamasından endişe ediyor.

Durumu fark eden firma yetkilileri bu sebeple bir açıklama yapmak zorunda kaldı. Buyrun Samsung'un son çıkan modelleri için yaptığı bu açıklama:

"Samsung Galaxy S7 ailesinin kalitesinin ve güvenliğinin arkasında duruyor.

Amerika Birleşik Devletleri'ndeki tüketiciler tarafından kullanılan 10 milyondan fazla cihaz arasından, dahili batarya arızaları ile ilgili teyit edilmiş bir vaka bulunmamaktadır.

Bununla bilikte, ciddi dış hasarın neden olduğu bazı örnekleri doğruladık. Samsung, herhangi bir cihazı alıp inceleyene kadar, herhagi bir olayın gerçek sebebini belirlemek imkansızdır."

Son Güncelleme: 22 Kasım 2016 21:24

Facebook ile Yorum Yap

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, halklara ve inançlara saldıran, nefret suçu ve cinsiyetçi söylemler içeren, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Editörün Seçtikleri

Arşivde Ara

Puan Durumu