Biz Kimiz?

HAKKIMIZDA

1967 yılında Hak Ticaret olarak Karaköy Kürkçübaşı Han’ da kurulan firmamız 1975 yılında Akyol Ticaret Koll. Şti. olarak Karaköy Adahan’ da ve son olarak 1985 yılından başlayarak Akyol Ticaret Değirmen Levazımatı Limited Şirketi ünvanı ile Necatibey caddesi Hoca Tahsin Sokak No: 9-11 Karaköy İstanbul adresinde halen hizmet vermektedir.

Faaliyet alanlarımız üç ana gruba ayrılmıştır; dijital teraziler, basküller, ısı ölçer, nem ölçer, ses ölçer, ışık ölçer vb. çeşitli dijital ölçüm cihazlarını içine katabileceğimiz Ölçüm Cihazları Grubu, yurtiçi ve yurt dışında un, yem, yağ, çeltik, fındık fabrikalarının yedek parça talebinin karşılanması ve bunun yanında çeşitli sektörlerdeki Sanayi ve Fabrikalara hizmet sunabildiğimiz Sanayi Malzemeleri Grubu, analiz eleği, sondalar, elektronik elek sallama cihazları gibi kendi imalatımız olan Analiz ve Kontrol Ürünleri Grubu üç büyük faaliyet alanımızı oluşturmaktadır.

600 metrekarelik şirket merkezi Karaköy´de olup 1 merkez bina, 3 ayrı depodan oluşmaktadır ve 35 personel ile hizmet verilmektedir. 2010 yılında hizmete giren 1500 metrekarelik İkitelli şube, depo ve üretim sahası olarak hizmet vermektedir.

KARAKÖY MERKEZ

Karaköy´ de bulunan mağazamızı ziyaret ederek showroomda bulunan ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

İKİTELLİ (ŞUBE)

İkitelli, Metal İş Sanayi Sitesi içerisinde yer alan şubemizde ürünleri inceleyebileceğiniz showroom, atölye ve depo yer almaktadır.

İKİTELLİ (SAC İŞLERİ ATÖLYESİ)

İkitelli bölgesinde yer alan şubemiz içerisinde sac işleri imalat atölyemiz de yer almaktadır.

Başa Dön
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.